• Polem působnosti a počtem zaměstnanců se řadíme mezi menší firmy, což nám umožnňuje okamžitě vyjít vstříc požadavkům zákazníka, vést aktivní jednání a vytvářet kvalitní služby a produkty.
  • Na zakázku provádíme kompletní služby i jednotlivé operace v oblasti obrábění ocelí i lehkých kovů tj. frézování, 3D frézování na CNC strojích a elektroerozivní obrábění.
  • Vyrábíme nástroje a formy po konzultaci do rozměru 1000x700mm. Máme dlouholeté zkušenosti i s výrobou kvalitních, složitých a přesných nástrojů. Zajišťujeme také prototypovou a malosériovou výrobu dílů pro letecký a automobilový průmysl.
  • Díky strojovému vybavení zajišťujeme broušení (Bph,BK),hloubení, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu kompletního nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Konstrukce nástrojů i forem je realizována využitím kvalifikovaných konstruktérů a to jak z oblasti vstřikovacích forem,tak i střižných a lisovacích nástrojů.
  • Vaše starosti se zajišťováním výroby nástrojů skončí, sdělíte-li nám Vaše představy, předáte-li nám vzorky výlisků, nebo výkresy, náčrtky, skici. 

Cenovou nabídku vyhotovujeme v co nejkratším termínu. Termíny zhotovení včetně konstrukčního zpracování nabízíme do jednoho a půl až dvou měsíců od sjednání zakázky (podle velikosti a složitosti zakázky i kratší).